WOŚP – FRANEK I ANTEK TRENOWALI Z MATEUSZEM BERNATKIEM

Franek i Antek, młodzi zapaśnicy z Radomska, trenowali w poniedziałek z Mateuszem Bernatkiem. Trwające godzinę indywidualne zajęcia z wicemistrzem świata można było wylicytować na specjalnej aukcji zorganizowanej przez AKS MADEJ WRESTLING TEAM, z której całkowity dochód został przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

 

Dzięki AKS MADEJ WRESTLING TEAM młodzi adepci zapasów rozpoczęli zimowe ferie w wyjątkowy i niezapomniany sposób. Choć Mateusz Bernatek od początku zajęć odbywających się w sali Atletycznego Klubu Sportowego nie traktował ich ulgowo, to wytrzymywali wysokie tempo narzucone przez piotrkowianina. Co więcej, zaprezentowali bardzo duże umiejętności, których pewnie nie powstydziliby się ich starsi koledzy...

Czytaj więcej

NASI W KADRZE

Aż sześcioro naszych zawodników znalazło się na pierwszych w tym roku zgrupowaniach kadr narodowych. Przed piotrkowskimi zapaśnikami sezon, w którym oprócz walki o obronę mistrzostwa PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, czeka ich rywalizacja w turniejach krajowych i międzynarodowych.

Dwie przedstawicielki AKS MADEJ WRESTLING TEAM, Katarzyna Mądrowska i Natalia Strzałka, przebywają w Zakopanem, gdzie trenuje kadra narodowa zapaśniczek. Obie są wielką nadzieją reprezentacji Polski: mimo młodego wieku już mają na koncie medale mistrzostw Polski seniorek.

Możliwość trenowania z takimi zawodniczkami jak Iwona Matkowska, Agnieszka Wieszczek-Kordus, Katarzyna Krawczyk i Monika Michalik to dla nas świetna okazja by podnosić swoje umiejętności – mówi Katarzyna Mądrowska, ...

Czytaj więcej

TRENUJ Z BERNATKIEM I WESPRZYJ WOŚP!

AKS MADEJ WRESTLING TEAM włączył się w 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki najlepszej drużynie zapaśniczej w Polsce, kibice mogą wylicytować indywidualny trening z Mateuszem Bernatkiem, aktualnym wicemistrzem świata w stylu klasycznym! Aukcja zakończy się 14 stycznia wieczorem, czyli w dniu tegorocznego Finału WOŚP.

Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy co roku pomagają najlepsi polscy sportowcy. Wśród nich nie mogło zabraknąć Mateusza Bernatka, który w sierpniu w Paryżu wywalczył srebrny medal mistrzostw świata. 23-letni zapaśnik występujący w stylu klasycznym w kategorii 66 kilogramów to jedna z nadziei na olimpijski medal w Tokio w 2020 roku, a także gwiazda PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, w której AKS MADEJ WRESTLING TEAM bron...

Czytaj więcej

IMPONUJĄCA WYGRANA AKS

AKS MADEJ WRESTLING TEAM mocnym akcentem zakończył fazę grupową PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Niezwyciężeni obrońcy tytułu wygrali we własnej hali z WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań 36:0, wszystkie walki kończąc przed czasem! Piotrkowianie do zaplanowanych wstępnie na marzec meczów półfinałowych z KS Budowlanymi Łódź przystąpią jako niepokonani w obecnych rozgrywkach.

 

Już pierwsze starcie w piotrkowskiej hali OSiR „Relax” pokazało, że gospodarze dadzą prawdziwy zapaśniczy koncert. Iłona Semkiw zakończyła pojedynek z Weroniką Sikorą w pierwszej rundzie, wygrywając przez położenie na łopatki.

Występujący w kategorii 65 kg w stylu wolnym Krzysztof Bieńkowski po akcji: zejście do nogi-obejście-wózek, szybko objął prowadzenie 4:0, by ostatec...

Czytaj więcej

PANIE NA PIERWSZYM PLANIE

AKS MADEJ WRESTLING TEAM meczem z WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań zakończy zmagania w fazie grupowej PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Na macie w piotrkowskiej hali OSiR „Relax” jak zwykle nie zabraknie gwiazd tej dyscypliny sportu, w tym medalistów ostatnich mistrzostw świata: Julii Tkacz i Mateusza Bernatka. Spotkanie rozpocznie się w środę o godz. 18:00 i będzie transmitowane w serwisie KLZ TV na youtube.com.

Choć broniący tytułu mistrzowskiego gospodarze są pewni pierwszego miejsca w grupie A i awansu do półfinału, to nie spoczęli na laurach i zapowiadają walkę o szóste zwycięstwo w szóstym meczu obecnego sezonu PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. W środowym spotkaniu warto będzie zwrócić uwagę przede wszystkim na piotrkowskie zawodniczki...

Czytaj więcej

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Spokojnych świąt Bożego Narodzenia upływających w rodzinnej atmosferze serdeczności i bliskości, dłuższej chwili oddechu od codziennych spraw, przepięknej, białej, prawdziwie zimowej pogody, a w nowym roku niewyczerpanych pokładów zdrowia, siły i energii #namAKSa do podejmowania kolejnych wyzwań, a także wielu niezapomnianych sportowych emocji związanych z najlepszą zapaśniczą drużyną w Polsce

życzy
całe środowisko związane z AKS MADEJ WRESTLING TEAM

Czytaj więcej

WYGRANA W BYDGOSZCZY, PIERWSZE MIEJSCE W GRUPIE, PÓŁFINAŁ Z BUDOWLANYMI

AKS MADEJ WRESTLING TEAM z piątym zwycięstwem w obecnym sezonie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Wyjazdowa wygrana 30:8 z zespołem Lotto Zapasy Bydgoszcz oznacza, że broniąca tytułu drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie A i w półfinale zmierzy się z KS Budowlani Łódź.

 

Spotkanie rozpoczęło się od triumfu zawodniczki gospodarzy, Magdaleny Głodek, która w końcówce walki z Angeliką Dytrych przeprowadziła kluczowe akcje. Ponieważ wystąpiła w tym starciu jako „joker”, Lotto Zapasy Bydgoszcz otrzymały dodatkowy punkt.

Krzysztofowi Bieńkowskiemu najwyraźniej posłużyły górskie spacery, częste podczas zgrupowania reprezentacji Polski, które w grudniu odbyło się w Zakopanem...

Czytaj więcej

O PIĄTE ZWYCIĘSTWO

Zakończyć bardzo udany rok zwycięstwem, które przypieczętuje awans do półfinału PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej z pierwszego miejsca w grupie – taki jest plan niepokonanego w obecnym sezonie AKS MADEJ WRESTLING TEAM na mecz z drużyną Lotto Zapasy Bydgoszcz. Wyjazdowe spotkanie 5. kolejki odbędzie się w środę 20. grudnia w hali Bydgoskiego Klubu Sportowego „Chemik”. Początek transmisji o 18:00 w serwisie KLZ TV na stronie youtube.com.

Broniąca mistrzowskiego tytułu drużyna AKS MADEJ WRESTLING TEAM pojawi się na macie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej po ponadmiesięcznej przerwie. W jej trakcie spora grupa zapaśników drużyny z Piotrkowa Trybunalskiego klubowy strój zamieniła na biało-czerwony dres reprezentacji Polski. Pod koniec listopada Katarzyna Mądrowsk...

Czytaj więcej

AKS TWARZĄ SPORTOWEGO PIOTRKOWA

Liczna grupa złożona z zawodników, trenerów i działaczy związanych z AKS MADEJ WRESTLING TEAM otrzymała nagrody i podziękowania od władz Piotrkowa Trybunalskiego za wyniki osiągnięte w kończącym się roku. Spośród całego piotrkowskiego środowiska sportowego to właśnie Atletyczny Klub Sportowy zdobył największe uznanie!

Największą gwiazdą podczas Piotrkowskiego Finiszu Kulturalno-Sportowego 2017 był Mateusz Bernatek. On, a także Magomedmurad Gadżijew otrzymali od Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka specjalne podziękowania i nagrody za wywalczone w tym roku srebrne medale mistrzostw świata w zapasach.

Władze miasta, pamiętając o licznych sukcesach piotrkowskich zapaśników, uhonorowały także inne osoby związane z Atletycznym Klubem Sp...

Czytaj więcej

WSPIERAMY AKCJĘ „POMAGAMY PIOTRUSIOWI”

 

AKS MADEJ WRESTLING TEAM włączył się w akcję pomocy dla ciężko chorego Piotrusia. Na aukcję charytatywną trafią wyjątkowe pamiątki związane z aktualnie najlepszą zapaśniczą drużyną w kraju.

 

Do zlicytowania będą między innymi zdjęcia naszych wicemistrzów świata Mateusza Bernatka i Magomedmurada Gadżijewa z autografami, oficjalna koszulka AKS MADEJ WRESTLING TEAM oraz specjalne zaproszenia na mecz PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, w którym nasz zespół będzie rywalizował z WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań, 3 stycznia o godz. 18:00 w piotrkowskiej hali OSiR „Relax”.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji „Pomagamy Piotrusiowi”. Jej szczegóły można znaleźć tutaj.

Czytaj więcej